رمان خط به خط تا تو
رمان خط به خط تا تو

دانلود رمان عاشقانه خط به خط تا تو اثر نرگس نجمی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با لینک مستقیم

آرام بود مثل نسیم ، طوفان که شد آرامش تمام خانواده اش به یغما رفت‌ ، او ماند و دو مرد که نمی دانست کدامشان قاتل نفسهای برادر و آسایش خانواده اش است ، مردی که عاشقش بود به جرم قتل برادرش در زندان افتاد و مردی که به او اعتماد داشت ، شد مشکوک ترین مظنون ، وکیل یکی شد و شکاک به دیگری ، ولی سرنوشت همراهش رفت تا خط به خط آنها را بخواند .

خلاصه رمان خط به خط تا تو

پرونده ها وسط دفتر ریخته بود . لب تاب روی زمین افتاده بود و چراغش فلش میزد!

برگه های زونکنها روی زمین پخش شده بود . کشوی پرونده ها بیرون بود و میز کارم یک طرف اتاق افتاده بود . فرش جمع شده بود و تکه تکه پارکتها کنده شده بود!
سر درگم باز هم دور خودم چرخیدم . تمام بدنم میلرزید . دست هایم یخ بسته بود!

صدای لولای در سکوت نیمه شب را شکست و صدای آشنایی در سالن پیچید . خانم مشایخ ؟

سریع از روی پرونده ها رد شدم و وارد سالن انتظار شدم . مبل چپه شده را دور زدم و به ستوان حمیدی نزدیک شدم. سربازی که همراهش بود پشت سرش ایستاد!

شما با صد و ده تماس گرفتید ؟ نمیدید ؟ این وضع آشفته را میدید و سوال میکرد ؟ انگار یادش داده بودند از کجا شروع کند!

با یک پایم تابلویی که روی زمین افتاده بود را کنار زدم و جلو رفتم . بله ، مشاهده میکنید که!

با قدمهای محکم جلو رفت و پشت میز منشی را نگاه کرد . برگشت و به طرف دفتر رفت . در را که باز کرد .

به لینک زیر مراجعه کنید :

دانلود رمان خط به خط تا تو

دانلود رمان آن سالها

دانلود رمان رویای بلند

دانلود رمان بادیگارد اجباری

خط ,، ,رمان ,تو ,؟ ,روی ,به خط ,خط به ,تا تو ,خط تا ,رمان خط

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترنم مداح اهلبیت کربلایی محمدامین نجفی باران معشوقه ی من است! آهنگ رپ ایرانی proxeedplus متخصص ومشاور بازاریابی شبکه ای فروش میوه تازه فروش تولید قیمت کیف کفش در کرج وب نوشتهای یک دامپزشک دفـــتــر زنــدگـی مـن