رمان ارباب سالار
رمان ارباب سالار

دانلود رمان عاشقانه ارباب سالار اثر leily با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش و لینک مستقیم

داستان یک دختره ، دختری که همیشه تنها بوده همانند رمانهای دیگر ، دختر قصه نه نازپرورده است نه سوگلی و با داشتن پدر هیچ وقت مهر پدری نداشته همیشه له شده و همین له شدناش هیچ غروری رو برای اون باقی نزاشته ، دختر قصه مغرور نیست اتفاقا خیلی هم مهربونه ، حتی برای اونایی که بهش بد کردن ، اما پسر قص تا دلت بخواد غرور داره ، خودخواهه و از خود راضی ، بالاخره کم کسی نیست که ارباب سالار .

خلاصه رمان ارباب سالار

مثل همیشه تو اتاق بیکار نشسته بودم حوصلم خیلی سررفته بود از رو تخت بلند شدم و از اتاق خارج شدم!

بابا اومده بود . بابا رو خیلی دوست داشتم اما هیچ وقت دلیل این همه نامهربونیاش نسبت به خودمو
درک نمیکردم!

قبول داشتم بعضی وقتا عصبانیش میکردم اما بابا همیشه برای من حوصله نداشت و از
دستم عصبانی بود!

( اقا ) بابای بابا . خدا بیامرز هم همیشه همین جوری بود تا یادم میاد با من رفتار خوبی نداشت!

از اتاق که خارج شدم بلند سالم کردم بابا مثل همیشه جوابم رو با اخم داد ولی مامان باخوشرویی به سمتم
برگشت .

به لینک زیر مراجعه کنید :

دانلود رمان ارباب سالار

دانلود رمان آن سالها

دانلود رمان رویای بلند

دانلود رمان بادیگارد اجباری

، ,سالار ,ارباب ,رمان ,رو ,شدم ,ارباب سالار ,رمان ارباب ,دانلود رمان ,، دختر ,از اتاق ,رمان ارباب سالار ,ارباب سالار دانلود

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پدرام هیبتی عرفان عاشورا من و روزام ... واحدی استودیو کلاسیک99 - اطلاع از بروز ترین و کلاسیک ترین دستگاه های تکنولوژی دانلود کتاب پی دی اف کرکره پلی کربنات شیشه ای بلاگ تخصصی آموزش و مشاوره انجام پایان نامه مدیریت در تمامی گرایش و ها و تخصص ها آستان مقدس امامزاده عمادالدین (ع) هنروطبیعت